VVD logo

Aktualitātes

Atlasīt

VVD uz sarunu procedūru par vēsturiski piesārņotās vietas “Inčukalna sērskābā gudrona dīķi” projektēšanas un sanācijas darbu veikšanu uzaicina divus kandidātus

11.01.2017 Centrālā struktūrvienība

Valsts vides dienesta (VVD) Iepirkuma komisija uz sarunu procedūru „Vēsturiski piesārņotās vietas “Inčukalna sērskābā gudrona dīķi” projektēšana un sanācijas darbi” ir uzaicinājusi divus kandidātus – pilnsabiedrību “Inčukalns EKO” un AS “A.C.B.

Lasīt vairāk

Pabeigta administratīvā lietvedība pret SIA „Latvian Dairy” par attīrīšanas iekārtu radīto piesārņojumu

10.01.2017 Madonas RVP

Valsts Vides dienesta (VVD) Madonas reģionālā vides pārvalde (RVP) regulāri saņem informāciju no SIA „Latvian Dairy” par darbiem, kas tiek veikti notekūdeņu attīrīšanas iekārtu darbības atjaunošanai Sērenē, kur pagājušā gada nogalē tika konstatēts ievērojams

Lasīt vairāk

VVD: analīžu rezultāti uzrāda ievērojamu normatīvu pārsniegšanu Sērenes attīrīšanas iekārtu darbībā

23.12.2016 Madonas RVP

Uzņēmumam SIA „Latvian Dairy” piederošo notekūdeņu attīrīšanas ietaišu bojājuma rezultātā vidē tiek novadīti neattīrīti notekūdeņi.

Lasīt vairāk

Atestācija sabiedrisko vides inspektoru pretendentiem vides kontroles jomā

22.12.2016 Centrālā struktūrvienība

Valsts vides dienests (VVD) informē, ka 2017.gada 16.janvārī organizē atestāciju sabiedrisko vides inspektoru pretendentiem vides kontroles jomā.

Lasīt vairāk

VVD uzdevis SIA “Latvian Dairy” novērst Lauceses upes piesārņošanu

21.12.2016 Madonas RVP

 Sērenes pagasta iedzīvotāji informēja Valsts vides dienesta (VVD) Madonas RVP par nelabvēlīgu situāciju ciemata attīrīšanas iekārtās. Pārvaldes inspektors tajā pašā dienā apsekoja objektu un vizuāli konstatēja, ka attīrīšanas ietaišu darbība ir traucēta.

Lasīt vairāk

Infografikā - par šī gada rezultātiem dabiski nārstojošo lašu un taimiņu aizsardzībā

16.12.2016 Centrālā struktūrvienība

Valsts vides dienests (VVD) infografiku ciklā, kas atspoguļo VVD darbu ūdens bioloģisko resursu aizsardzības kontrolē, izveidojis infografiku, kurā apkopoti VVD inspektoru darba rezultāti šī gada lašu un taimiņu nārsta laikā, kā arī sniegti būtiskākie fakti par Baltijas lasi.

Lasīt vairāk

Starptautiskā seminārā diskutē par drošību ķīmisko vielu pārvaldībā

16.12.2016 Centrālā struktūrvienība

No 13. līdz 15. decembrim Rīgā notika starptautisks seminārs ķīmisko vielu drošības pārvaldībā – vajadzību izvērtējums un labākās prakses piemēri, kurā piedalījās pārstāvji no 20 valstīm.

Lasīt vairāk

Izveidota infografika, kas atspoguļo sabiedrisko inspektoru darbu

14.12.2016 Centrālā struktūrvienība

Zvejas un makšķerēšanas noteikumu ievērošanas kontrolē Valsts vides dienestam (VVD) atbalstu sniedz sabiedriskie vides inspektori jeb VVD pilnvarotās personas, kas piedalās gan kopīgos reidos ar VVD inspektoriem, gan savu pilnvaru ietvaros darbojas patstāvīgi.

Lasīt vairāk

Ventspils reģiona zvejnieku ievērībai – Resursu kontroles sektoram Jurģi!

13.12.2016 Ventspils RVP

Valsts vides dienesta (VVD) Ventspils RVP Resursu kontroles sektors no 2016. gada 19.decembra atrodas Dārzu ielā 2, Ventspilī ( 1.stāvā). Tālruņi informācijai: 29471431, 26445933, 27841794.

Lasīt vairāk

Rīgā notika starptautisks seminārs par kvalitātes nodrošināšanu un kontroli, veicot radona gāzes koncentrācijas mērījumus un radona riska komunikāciju

09.12.2016 Radiācijas drošības centrs

Reģionālais “Seminārs par kvalitātes nodrošināšanu un kontroli, veicot radona gāzes koncentrācijas mērījumus un radona riska komunikāciju” (Workshop on the QA/QC in the Measurement of Radon and on Radon Risk Communication) tika organizēts Starptautiskai Atomenerģijas

Lasīt vairāk
Atlasīt

© Valsts vides dienests 2009 - Informācija pēdējo reizi atjaunota 18.01.2017