VVD logo

Aktualitātes

Atlasīt

Pie Abavas rumbas aizturēta sešu maluzvejnieku grupa

18.10.2017 Centrālā struktūrvienība

Naktī no 17.oktobra uz 18.oktobri Valsts vides dienesta (VVD) Zvejas kontroles departamenta Iekšējo ūdeņu kontroles daļas Mobilā grupa sadarbībā ar Valsts policijas (VP) darbiniekiem aizturēja sešu personu grupu, kas nodarbojās ar nelikumīgu nēģu ieguvi pie Abavas rumbas (īpaši

Lasīt vairāk

VVD uzdod “BLB Baltija termināls” kontrolēt smaku izplatību smago naftas produktu pārkraušanas gaitā ( ziņa papildināta 15.05)

13.10.2017 Lielrīgas RVP

Valsts vides dienesta (VVD) Lielrīgas reģionālā vides pārvalde (RVP) šorīt, 13. oktobrī 8.00 konstatēja traucējošu smaku Vecmīlgrāvī.

Lasīt vairāk

Rīgā tikās IMPEL Atkritumu klastera nacionālās kontaktpersonas

09.10.2017 Centrālā struktūrvienība

4. un 5.oktobrī Valsts vides dienests sadarbībā ar IMPEL* organizēja Atkritumu klastera nacionālo kontaktpersonu sanāksmi.

Lasīt vairāk

VVD aptur SIA “Nordic Recycling” un AS “Latvijas Zaļais elektrons” atkritumu apsaimniekošanas sistēmu darbību

04.10.2017 Centrālā struktūrvienība

Izvērtējot iesniegtos pārskatus par atkritumu apsaimniekošanas sistēmu darbību 2016. gadā, Valsts vides dienests (VVD) šobrīd ir konstatējis vēl vienas videi kaitīgu preču atkritumu un divu izlietotā iepakojuma apsaimniekošanas sistēmu neatbilstību normatīvo aktu prasībām.

Lasīt vairāk

Aicinām uz preses brīfingu par uzņēmēju atbildības sistēmu darbības izvērtēšanu

03.10.2017 Centrālā struktūrvienība

Valsts vides dienests (VVD) trešdien, 4. oktobrī plkst. 11.00 Rīgā, Rūpniecības ielā 23 (6.stāvā zālē) aicina uz preses brīfingu, kurā informēs par VVD paveikto uzņēmēju atbildības sistēmu darbības izvērtēšanā un pieņemtajiem lēmumiem.

Lasīt vairāk

Lašveidīgo zivju ieguves lieguma laikā inspektori veiks pastiprinātu kontroli

02.10.2017 Centrālā struktūrvienība

No 1. oktobra līdz 15. novembrim jūras piekrastē, bet līdz 30. novembrim iekšējos ūdeņos Latvijā aizliegts iegūt lašus un taimiņus. Zivis pašreiz no jūras dodas nārstot uz upēm.

Lasīt vairāk

VVD aicina iedzīvotājus iepazīt elektronisku dokumentu apriti akcijā “Dienas bez rindām”

02.10.2017 Centrālā struktūrvienība

No 2.oktobra līdz 6.oktobrim Valsts vides dienests (VVD) ir iesaistījies Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas rīkotajā ikgadējā informatīvajā akcijā “Dienas bez rindām”. Sadarbībā ar vismaz 80 partneriem tā  notiek kopš 2015. gada.

Lasīt vairāk

Babītes ezerā aiztur maluzvejnieku ar trim 50 metru gariem tīkliem un lomu

28.09.2017 Lielrīgas RVP

Naktī no 27. uz 28. septembri Valsts Vides dienesta (VVD) Lielrīgas reģionālās vides pārvaldes (RVP) inspektori kopīgi ar Valsts policijas darbiniekiem un Valsts Meža dienesta inspektoru Babītes ezerā netālu no Ezerkrastiem aizturēja maluzvejnieku.

Lasīt vairāk

HES kaskāde uz Aiviekstes upes labi tiek galā ar lietavu plūdu ūdeņiem

26.09.2017 Madonas reģionālā vides pārvalde

Lubāna ezerā un no tā iztekošajā Aiviekstē joprojām saglabājas augsts ūdens līmenis. Pēc stipro lietavu izraisītajiem plūdiem applūdušas teritorijas Lubāna ezera krastos, Aiviekstes augštecē un tās labā krasta pietekas Ičas lejtecē.

Lasīt vairāk

Civilās aizsardzības mācībās Daugavpils stacijā izspēlēs avārijas situācijas lokalizēšanu un likvidēšanu

26.09.2017 Daugavpils reģionālā vides pārvalde

Šodien, 26. septembrī plkst. 11.00 Daugavpils stacijā VAS „Latvijas dzelzceļš” sadarbībā ar Valsts ugunsdrošības un glābšanas dienestu (VUGD) rīko kārtējās civilās aizsardzības praktiskās mācības, kurās piedalīsies atbildīgie valsts un pašvaldības

Lasīt vairāk
Atlasīt

© Valsts vides dienests 2009 - Informācija pēdējo reizi atjaunota 23.10.2017