VVD logo

Aktualitātes

Atlasīt

VVD : Bīstamie ķīmiskie atkritumi no Baldones novada ir izvesti un nodoti atkritumu glabātuvē

19.07.2019 Centrālā struktūrvienība

Pateicoties Latvijas Universitātes operatīvai iesaistei, ir pabeigta bīstamo ķīmisko atkritumu izvešana no augstskolai piederošās ēkas Baldones novadā, netālu no Riekstukalna . Kopumā uz bīstamo atkritumu glabātuvi tika nogādātas 37 mucas ar ķīmiskām vielām.

Lasīt vairāk

VVD: Baldones novadā konstatētās ķīmiskās vielas apdraudējumu videi un iedzīvotājiem nerada (Informācija papildināta plkst. 12:30)

19.07.2019 Centrālā struktūrvienība

Valsts vides dienests (VVD) vakar, 18.jūlijā plkst. 19:55 saņēma informāciju no Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) par to, ka Baldones novadā, Riekstukalna apkārtnē konstatēta 31 muca ar nezināmas izcelsmes vielu.

Lasīt vairāk

Aktuāla informācija autoservisu īpašniekiem

18.07.2019 Centrālā struktūrvienība

C kategorijas piesārņojošas darbības apliecinājums mehānisko transportlīdzekļu remontdarbnīcas (autoservisa) darbībai ir nepieciešams, ja tajā veic vienu vai vairākas šādas darbības: motora diagnostika, apkope un remonts, barošanas sistēmu (benzīna–karburatora,

Lasīt vairāk

VVD sāk autoservisa jomas uzņēmēju informēšanu un izglītošanu par atkritumu apsaimniekošanas prasībām

17.07.2019 Centrālā struktūrvienība

Valsts vides dienests (VVD) sadarbībā ar Latvijas Riepu apsaimniekošanas asociāciju (LRAA) ir paredzējis kompleksu pasākumu kampaņu, lai informētu autoservisa uzņēmumus par vides aizsardzības prasībām un nepieciešamajām atļaujām to darbībai.

Lasīt vairāk

Neattīrīti notekūdeņi no AS “Cesvaines piens” ražotnes nonākuši Sūlas upē

15.07.2019 Madonas RVP

Vakar, 14.jūlijā Valsts vides dienesta (VVD) Madonas reģionālās vides pārvaldes (RVP) inspektors saņēma informāciju no iedzīvotājiem, ka AS „Cesvaines piens” ar neattīrītiem notekūdeņiem piesārņo Sūlas upi.

Lasīt vairāk

Valsts vides dienesta ģenerāldirektore dosies reģionālajā vizītē uz Valmieru

15.07.2019 Valmieras RVP

17.jūlijā Valsts vides dienesta (VVD) ģenerāldirektore Elita Baklāne – Ansberga reģionālajā vizītē apmeklēs Valmieru. Tās ietvaros paredzēta iepazīšanās ar pašvaldību uzņēmuma SIA "ZAAO" sadzīves atkritumu poligonu “Daibe”.

Lasīt vairāk

VVD vienojas ar Rīgas brīvostas pārvaldi par ciešāku sadarbību termināļu kontrolē

09.07.2019 Centrālā struktūrvienība

 8.jūlijā Valsts vides dienesta (VVD) ģenerāldirektore Elita Baklāne – Ansberga un Rīgas brīvostas pārvaldnieks Ansis Zeltiņš, tiekoties Rīgas brīvostas kapteiņdienestā,  pārrunāja turpmākās sadarbības virzienus.

Lasīt vairāk

Valsts vides dienesta ģenerāldirektore apmeklēs Aizkraukli, Jaunjelgavu un Madonu

05.07.2019 Madonas RVP

Turpinot Latvijas novadu un tajos esošo Valsts vides dienesta (VVD) reģionālo vides pārvalžu apmeklēšanu, VVD ģenerāldirektore Elita Baklāne – Ansberga 9.jūlijā dosies vizītē uz Madonu reģionālo vides pārvaldi (RVP), kā arī apmeklēs  Aizkraukles novada domi un riepu

Lasīt vairāk

AS “Olaines ķīmiskā rūpnīca “BIOLARS”” uzdots izpļaut ceļmalas līdzās piesārņotajām vietām Zemgalē

05.07.2019 Jelgavas RVP

Valsts vides dienests (VVD) ir izdevis lēmumu, ar kuru AS „Olaines ķīmiskā rūpnīca „BIOLARS”” uzdots sagatavot ar ķīmiskām vielām  Zemgalē piesārņoto vietu sanācijas plānu.

Lasīt vairāk

VARAM uzlabo publisko pakalpojumu kvalitāti

01.07.2019 Centrālā struktūrvienība

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir uzsākusi vairāku valsts iestāžu publisko pakalpojumu pārveidi par efektīviem, uz klientu orientētiem, ātrāk un ērtāk lietojamiem pakalpojumiem, lai uzlabotu to kvalitāti.

Lasīt vairāk
Atlasīt

© Valsts vides dienests 2009 - Informācija pēdējo reizi atjaunota 20.07.2019