header_vvd_logo

Daugavpils RVP

Administration
-
Name Position Phone Mob.phone email_address
Iveta Lobanoka Deputy Head, Head of Unit 65423031 - iveta.lobanoka@vvd.gov.lv
Svetlana Friliņa Office Administrator 65423219 28366886 svetlana.frilina@vvd.gov.lv
Permission section
-
Name Position Phone Mob.phone email_address
Svetlana Dembovska Head of Division 65422268 - svetlana.dembovska@vvd.gov.lv
Sandra Gaiduka Senior Expert 65422466 - sandra.gaiduka@vvd.gov.lv
Aina Prokopoviča Senior Expert 65425731 - aina.prokopovica@vvd.gov.lv
Edīte Balalaikina Senior Expert 65422466 - edite.balalaikina@vvd.gov.lv
Jevgeņija Medvedeva - 65425731 - jevgenija.medvedeva@vvd.gov.lv
Guna Janoviča Senior Expert 65422466 - guna.janovica@vvd.gov.lv
Elīna Semjonova - 65422466 28600598 elina.semjonova@vvd.gov.lv
Evita Varslavāne - 65422466 28600598 evita.varslavane@vvd.gov.lv
Control section
-
Name Position Phone Mob.phone email_address
Inga Plociņa Deputy Director, Head of Control Unit 65423606 - inga.plocina@vvd.gov.lv
Piesārņojuma kontroles sektors
Name Position Phone Mob.phone email_address
Guna Novika - - 26673944 guna.novika@vvd.gov.lv
Leontīne Kravčuka Senior Inspector - 29374387 leontine.kravcuka@vvd.gov.lv
Marija Stepanova - - 26679932 marija.stepanova@vvd.gov.lv
Arkādijs Petuhovs - - 28341511 arkadijs.petuhovs@vvd.gov.lv
Ilga Solima - - 26659756 ilga.solima@vvd.gov.lv
Gita Truskovska Senior Inspector - 22003484 gita.truskovska@vvd.gov.lv
Nadīna Dmitrijeva - - 26672375 nadina.dmitrijeva@vvd.gov.lv
Andris Kozinda - - 26672375 andris.kozinda@vvd.gov.lv
Jeļena Masaļska - - 25725798 jelena.masalska@vvd.gov.lv
Vladislavs Mihejevs - - 22003484 vladislavs.mihejevs@vvd.gov.lv
Resource control sector
Name Position Phone Mob.phone email_address
Edvīns Gasperovičs Head of Sector - 26146127 edvins.gasperovics@vvd.gov.lv
Ingars Soloha Senior Inspector - 29159810 ingars.soloha@vvd.gov.lv
Oļegs Vietriņš Senior Inspector - 26149384 olegs.vietrins@vvd.gov.lv
Arvīds Viguls Senior Inspector - 26105704 arvids.vigulis@vvd.gov.lv

© Valsts vides dienests 2009 - Information last time updated 30.03.2020