header_vvd_logo

Ventspils RVP

Name Position Phone Mob.phone email_address
Inguna Pļaviņa Director 63626903 - inguna.plavina@vvd.gov.lv
Administration
-
Name Position Phone Mob.phone email_address
Maija Čakste Steward 63626903 - maija.cakste@vvd.gov.lv
Viktorija Kancerova - - - viktorija.kancerova@vvd.gov.lv
Permission section
-
Name Position Phone Mob.phone email_address
Arta Vancāne Head of Unit 63624660 - arta.vancane@vvd.gov.lv
Ivo Lemšs - 63624660 - ivo.lemss@vvd.gov.lv
Zane Kalniņa Senior Expert 63624660 - zane.kalnina@vvd.gov.lv
Dace Polenca - - - dace.polenca@vvd.gov.lv
Skaidrīte Rudens Senior Expert 63625332 - skaidrite.rudens@vvd.gov.lv
Control section
-
Name Position Phone Mob.phone email_address
Anna Adamsone Deputy Director, Head of Control Unit 63625332 - anna.adamsone@vvd.gov.lv
control sector
Name Position Phone Mob.phone email_address
Gunita Vanaga Senior Inspector 63625332 - gunita.vanaga@vvd.gov.lv
Kristīne Krista Lejniece - 63625332 - kristine.lejniece@vvd.gov.lv
Liene Sproģe - - - liene.sproge@vvd.gov.lv
Arnis Jansons Senior Inspector 63625332 28674275 arnis.jansons@vvd.gov.lv
Kitija Lāže - - - kitija.laze@vvd.gov.lv
Jānis Pētersons Senior Inspector - 29463392 janis.petersons@vvd.gov.lv
Ēvalds Rundāns Senior Inspector - 28606604 evalds.rundans@vvd.gov.lv
Resource control sector
Name Position Phone Mob.phone email_address
Daina Naumova Head of Sector 63622881 29471431 daina.naumova@vvd.gov.lv
Rudīte Šenfelde Data Input Operator 63622981 - rudite.senfelde@vvd.gov.lv
Miervaldis Apsītis Senior Inspector 63622981 26638580 miervaldis.apsitis@vvd.gov.lv
Arturs Bugajenko - 63622981 26106554 arturs.bugajenko@vvd.gov.lv
Ieva Gronska Senior Inspector - 29471362 ieva.gronska@vvd.gov.lv
Sabīne Jaunbirze Senior Inspector 63625332 28643452 sabine.jaunbirze@vvd.gov.lv
Ingūna Kalniņa Senior Inspector 63622981 26691834 inguna.kalnina@vvd.gov.lv
Ando Krūklis - 63622981 20229824 ando.kruklis@vvd.gov.lv
Jānis Raginskis - - 25749230 janis.raginskis@vvd.gov.lv
Ģirts Tīģeris Senior Inspector 63622981 26633829 girts.tigeris@vvd.gov.lv
Sarmīte Upmale Senior Inspector 63622981 29233029 sarmite.upmale@vvd.gov.lv
Andris Veide Senior Inspector 63622981 26445933 andris.veide@vvd.gov.lv
Viola Zemture Senior Inspector 63622981 29356620 viola.zemture@vvd.gov.lv
Elvijs Ziemelis Senior Inspector 63622981 25407119 elvijs.ziemelis@vvd.gov.lv

© Valsts vides dienests 2009 - Information last time updated 30.03.2020