VVD logo

Atkritumus no ugunsgrēka skartās teritorijas Jūrmalā izvedīs SIA “Clean R”

30.06.2017 Centrālā struktūrvienība

Šodien, 30.jūnijā Valsts vides dienesta ģenerāldirektore Inga Koļegova preses konferencē paziņoja iepirkuma procedūrā izraudzīto komersantu, kam uzticēts  veikt neatliekamos pasākumus nelegālās atkritumu glabātuves Jūrmalā sakārtošanā. Šim darbam izraudzīts SIA “Clean R”, kas kopš 2014. gada 100% ir Latvijas kapitāla kompānija.

SIA “Clean R” veiks atkritumu izvešanu no nelegālās atkritumu novietnes, kā arī tos šķiros, nodos utilizācijai un pagaidu uzglabāšanai.

Lai izvestu aptuveni 14 tūkstošus tonnu atlikušo atkritumu no  teritorijas Ventspils šosejā 47, Jūrmalā, SIA "Clean R" kravas automašīnas mēneša laikā veiks aptuveni  600-700 reisus, kas vidēji dienā ir 22 reisi.

Atkritumus plānots nogādāt uz atkritumu pagaidu glabāšanas vietu SIA "Getliņi eko” atkritumu poligonā, kur tie tiks uzglabāti līdz tālākai šķirošanai turpat šķirošanas rūpnīcā, uz SIA "Vides resursu centrs" atkritumu šķirošanas rūpnīcu "Getliņi eko” atkritumu poligona teritorijā un uz “Clean R” atkritumu šķirošanas centru.

Atkritumu izvešanu paredzēts paveikt viena mēneša laikā.

 

© Valsts vides dienests 2009 - Informācija pēdējo reizi atjaunota 24.06.2018