VVD logo

VVD aicina iedzīvotājus iepazīt elektronisku dokumentu apriti akcijā “Dienas bez rindām”

02.10.2017 Centrālā struktūrvienība

No 2.oktobra līdz 6.oktobrim Valsts vides dienests (VVD) ir iesaistījies Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas rīkotajā ikgadējā informatīvajā akcijā “Dienas bez rindām”. Sadarbībā ar vismaz 80 partneriem tā  notiek kopš 2015. gada. Akcijas laikā jau sniegtas ap 30000 konsultācijas un no tām gandrīz 8000 konsultācijas par e-pakalpojumiem, palīdzot atklāt elektroniskās pārvaldes sniegtās priekšrocības.

2016.gada akcijas „Dienas bez rindām” ietvaros veiktais socioloģiskais pētījums liecina, ka visvairāk no iespējas izmantot elektroniskos pakalpojumus iedzīvotājus attur bailes no iespējamiem pārpratumiem vai kļūdām, tādēļ labprāt izvēlas personīgi pārrunāt interesējošos jautājumus klātienē. Iedzīvotāji arī atzīst, ka neprot pietiekami labi strādāt ar datoru un internetu.  Pētījums apstiprina, ka praktiska palīdzība un iedrošinājums ir efektīvākais risinājums ieradumu maiņai.

Šonedēļ gaidām iedzīvotājus VVD centrālajā struktūrvienībā, kā arī Jelgavas, Madonas, Rēzeknes, Ventspils, Daugavpils un Liepājas reģionālajā vides pārvaldēs, kur darbinieki iepazīstinās atnākušos ar elektronisko sistēmu priekšrocībām.

 

© Valsts vides dienests 2009 - Informācija pēdējo reizi atjaunota 18.02.2019