VVD logo

VVD aicina uz publisku pasākumu Inčukalna sērskābā gudrona dīķa teritorijā (aktualizēta informācija)

14.08.2018 Centrālā struktūrvienība

Valsts vides dienests (VVD) aicina Inčukalna novada iedzīvotājus un citus ieinteresētos uz Inčukalna sērskābā gudrona dīķu sanācijas darbu norises publisko pasākumu, kas notiks 2018. gada 21. augustā plkst. 9:15 Inčukalna novadā, Dienvidu dīķa teritorijā. Pasākuma laikā sanācijas darbu veicēji pilnsabiedrība “Inčukalns EKO” rādīs, kā notiek gudrona sagatavošana nosūtīšanai uz SIA „CEMEX” ražotni Brocēnos. Pasākuma dalībnieki varēs uzdot sev interesējošos jautājumus.

Tie dalībnieki, kuriem šis norises laiks nebūs pieejams, varēs apmeklēt Inčukalna sērskābā gudrona Dienvidu dīķa teritoriju iepriekš noteiktajā laikā plkst. 14:00.

Tā kā pasākums tiek organizēts ar bīstamiem atkritumiem piesārņotā teritorijā, dalību pasākumā lūgums pieteikt līdz 2018. gada 16. augusta plkst.16.00, informējot par to Valsts vides dienesta projekta vadītāju Madaru Zingeri, e-pasts: madara.zingere@vvd.gov.lv, tel.: 25781800. Vietu skaits ir ierobežots, tādēļ lūdzam pieteikties savlaicīgi. Nokļūšanu uz pasākuma teritoriju dalībniekiem jānodrošina pašiem.


 

© Valsts vides dienests 2009 - Informācija pēdējo reizi atjaunota 26.11.2020