VVD logo

SIA “Vereco” trešo reizi piemērota piespiedu nauda par VVD rīkojuma nepildīšanu

25.10.2018 Ventspils RVP

Valsts vides dienesta (VVD) Ventspils reģionālā vides pārvalde (RVP) šā gada 9. oktobrī izdeva trešo izpildrīkojumu, ar kuru SIA “Vereco” piemēroja piespiedu naudu 125,00 eiro apmērā, jo uzņēmums  joprojām nav izpildījis VVD lēmumā noteikto un pārstrādājis visus 2015. gadā no Lielbritānijas ievestos atkritumus. Darbi joprojām rit ļoti gausi.

Līdzīgi kā iepriekš, arī šo – jau trešo piespiedu naudu SIA “Vereco” ir apmaksājis, iekļaujoties izpildrīkojumā noteiktajā termiņā.

Šā gada 15. jūnijā SIA “Vereco” tika noformēts pirmais izpildrīkojums par piespiedu naudas piemērošanu 50,00 eiro apmērā. Piespiedu nauda bija jāsamaksā līdz šā gada 10. jūlijam, ko SIA “Vereco” izdarīja noteiktajā termiņā.

3. augustā SIA “Vereco” tika noformēts otrais izpildrīkojums par piespiedu naudas piemērošanu 75,00 eiro apmērā, kas arī tika izpildīts, iekļaujoties izpildrīkojuma noteiktajā termiņā.

Lai gan uzņēmums regulāri iesniedz pārskatus par mēnesī pārstrādāto apjomu un šā gada jūnijā spēja pārstrādāt 605 tonnas no Lielbritānijas ievestajiem atkritumiem, darbības nav bijušas pietiekamas, lai pabeigtu pārstrādes darbus. Līdz ar to tika pieņemts lēmums turpināt piemērot SIA “Vereco” piespiedu naudu.

VVD piespiedu naudu var turpināt piemērot, kamēr uzņēmums pilnībā būs izpildījis VVD dotos rīkojumus.

 

 

© Valsts vides dienests 2009 - Informācija pēdējo reizi atjaunota 14.12.2019