VVD logo

Madonas RVP

Administrācija
-
Vārds, Uzvārds Amats Tālrunis Mob.tālrunis E-pasts
Jānis Lūkins Direktors 64807451 29485237 janis.lukins@vvd.gov.lv
Īrisa Mangūze Biroja administratore 64807451 29417895 irisa.manguze@vvd.gov.lv
Atļauju daļa
-
Vārds, Uzvārds Amats Tālrunis Mob.tālrunis E-pasts
Dace Rudusa Direktora vietniece, Daļas vadītāja 64807475 28363125 dace.rudusa@vvd.gov.lv
Līga Baltmane Vecākais eksperte 64807475 - liga.baltmane@vvd.gov.lv
Anda Kārkliņa Vecākā eksperte 64807475 - anda.karklina@vvd.gov.lv
Elīna Pētersone Vecākā eksperte 64807475 - elina.petersone@vvd.gov.lv
Aija Supe vecākā eksperte 64807475 - aija.supe@vvd.gov.lv
Rita Vilkauša Vecākā eksperte 64807475 - rita.vilkausa@vvd.gov.lv
Kontroles daļa
Piesārņojuma kontroles sektors
Vārds, Uzvārds Amats Tālrunis Mob.tālrunis E-pasts
Inese Sedleniece Daļas vadītāja - 29340789 inese.sedleniece@vvd.gov.lv
Jurijs Keļmanis Vecākais inspektors - 26674914 jurijs.kelmanis@vvd.gov.lv
Ilze Luika Vecākā inspektore - 26192856 ilze.luika@vvd.gov.lv
Eduards Tumeļkāns Vecākais inspektors - 29482163 eduards.tumelkans@vvd.gov.lv
Jānis Zagorskis Vecākais inspektors - - janis.zagorskis@vvd.gov.lv
Resursu kontroles sektors
Vārds, Uzvārds Amats Tālrunis Mob.tālrunis E-pasts
Aldis Verners Sektora vadītājs - 29483675 aldis.verners@vvd.gov.lv
Jānis Zeltiņš Vecākais inspektors - 29484612 janis.zeltins@vvd.gov.lv
Edvīns Gudrītis Vecākais inspektors - 29479341 edvins.gudritis@vvd.gov.lv
Imants Hamanis Vecākais inspektors - 29483987 imants.hamanis@vvd.gov.lv
Juris Ķimenietis Vecākais inspektors - 29103000 juris.kimenietis@vvd.gov.lv

© Valsts vides dienests 2009 - Informācija pēdējo reizi atjaunota 16.07.2019