VVD logo

Radiācijas drošības centrs

Administrācija
-
Vārds, Uzvārds Amats Tālrunis Mob.tālrunis E-pasts
Dace Šatrovska Direktore 67084305 - dace.satrovska@rdc.vvd.gov.lv
Inspekcijas daļa
-
Vārds, Uzvārds Amats Tālrunis Mob.tālrunis E-pasts
Mārīte Čaikovska Direktora vietniece, daļas vadītāja 67084215 - marite.caikovska@rdc.vvd.gov.lv
Inese Martinsone Vecākā inspektore 67084295 26336690 inese.martinsone@rdc.vvd.gov.lv
Agnese Katlapa Vecākā inspektore 67084301 26336690 agnese.katlapa@rdc.vvd.gov.lv
Aija Lazdāne Vecākā inspektore - 26336690 aija.lazdane@rdc.vvd.gov.lv
Emīls Zalcmanis Vecākais inspektors 67084304 26336690 emils.zalcmanis@rdc.vvd.gov.lv
Inspekcijas daļas Operatīvās brīdināšanas grupa
-
Vārds, Uzvārds Amats Tālrunis Mob.tālrunis E-pasts
Liene Strīķe Vecākais inspektors, OBG vadītāja 67084306 26565626 liene.strike@rdc.vvd.gov.lv
Mārtiņš Adamsons Operatīvais dežurants 67084306 26565626 martins.adamsons@rdc.vvd.gov.lv
Anna Lavrivjaņeca Operatīvā dežurante 67084306 26565626 anna.lavrivjaneca@rdc.vvd.gov.lv
Madara Vīcupe Operatīvā dežurante - - madara.vicupe@rdc.vvd.gov.lv
Jānis Zvirgzdiņš Operatīvais dežurants 67084306 26565626 janis.zvirgzdins@vvd.gov.lv
Licenču un reģistru daļa
-
Vārds, Uzvārds Amats Tālrunis Mob.tālrunis E-pasts
Edmunds Pakers Daļas vadītājs 67084296 25780459 edmunds.pakers@rdc.vvd.gov.lv
Andris Romans Projektu koordinators 67084207 - andris.romans@rdc.vvd.gov.lv
Agnese Aizpuriete Eksperte 67084297 25780459 agnese.aizpuriete@rdc.vvd.gov.lv
Andrejs Dreimanis Eksperts 67084288 25780459 andrejs.dreimanis@rdc.vvd.gov.lv
Viesturs Valters Eksperts 67084302 25780459 viesturs.valters@rdc.vvd.gov.lv

© Valsts vides dienests 2009 - Informācija pēdējo reizi atjaunota 23.11.2017