VVD logo

Radiācijas drošības centrs

Administrācija
-
Vārds, Uzvārds Amats Tālrunis Mob.tālrunis E-pasts
Dace Šatrovska Direktore 67084305 - dace.satrovska@vvd.gov.lv
Inspekcijas daļa
-
Vārds, Uzvārds Amats Tālrunis Mob.tālrunis E-pasts
Mārīte Čaikovska Direktora vietniece, daļas vadītāja 67084215 26510098 marite.caikovska@vvd.gov.lv
Inese Martinsone Vecākā inspektore 67084295 26336690 inese.martinsone@vvd.gov.lv
Agnese Katlapa Vecākā inspektore 67084301 26336690 agnese.katlapa@vvd.gov.lv
Aija Lazdāne Vecākā inspektore 67084308 26336690 aija.lazdane@vvd.gov.lv
Emīls Zalcmanis Vecākais inspektors 67084304 26336690 emils.zalcmanis@vvd.gov.lv
Inspekcijas daļas Operatīvās brīdināšanas grupa
-
Vārds, Uzvārds Amats Tālrunis Mob.tālrunis E-pasts
Mārtiņš Adamsons Operatīvais dežurants 67084306 26565626 martins.adamsons@vvd.gov.lv
Elīza Katlapa Operatīvā dežurante - - eliza.katlapa@vvd.gov.lv
Daina Žagata Vecākā inspektore 67084306 26565626 daina.zagata@vvd.gov.lv
Džeina Zāģere Operatīvā dežurante 67084306 26565626 dzeina.zagere@vvd.gov.lv
Kristaps Zēlavs Operatīvais dežurants 67084306 26565626 kristaps.zelavs@vvd.gov.lv
Licenču un reģistru daļa
-
Vārds, Uzvārds Amats Tālrunis Mob.tālrunis E-pasts
Agnese Aizpuriete Daļas vadītāja 67084297 25780459 agnese.aizpuriete@vvd.gov.lv
Andris Romans Projektu koordinators 67084207 - andris.romans@vvd.gov.lv
Viesturs Valters Eksperts 67084302 - viesturs.valters@vvd.gov.lv
Jolanta Malnace Eksperte 67084296 25780459 jolanta.malnace@vvd.gov.lv
Juris Tīliks Eksperts - - juris.tiliks@vvd.gov.lv

© Valsts vides dienests 2009 - Informācija pēdējo reizi atjaunota 15.10.2019