VVD logo

Valsts vides dienesta ģenerāldirektore dosies pirmajā reģionālajā vizītē uz Zemgali

18.06.2019

19.jūnijā Valsts vides dienesta (VVD) ģenerāldirektore Elita Baklāne-Ansberga dosies reģionālajā vizītē uz Jelgavu. Vizītes ietvaros paredzēta iepazīšanās ar VVD Jelgavas reģionālās vides pārvaldes darbu. Īpaša uzmanība tiks pievērsta situācijai, kas saistīta ar maija beigās atklāto cianīda jonus saturošo ķīmisko vielu piesārņojumu Zemgales novadu ceļmalās.

 Par Zemgales lauku piesārņojumu vizītes ietvaros notiks preses  konference, kuras laikā VVD ģenerāldirektore Elita Baklāne-Ansberga un Jelgavas reģionālās pārvaldes direktors Hardijs Verbelis sniegs plašāku informācija par piesārņojuma ietekmi uz vidi, VVD veiktajām darbībām un plānoto rīcību piesārņojuma likvidēšanai. Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes  Kriminālpolicijas biroja priekšnieks pulkvežleitnants Juris Staļģevics sniegs komentārus par nozieguma izmeklēšanas gaitu. Preses konference paredzēta no plkst. 11.00-11.30 VVD Jelgavas reģionālās vides pārvaldes telpās Kazarmes ielā 17a, Jelgavā.

 E.Baklāne-Ansbergai paredzēta tikšanās arī ar Jelgavas pilsētas domes vadību, lai pārrunātu jautājumus par pilsētvides attīstību un sadarbību ar Jelgavas reģionālo vides pārvaldi  vides politikas ieviešanā, atkritumu apsaimniekošanā, citos ar vidi saistītos jautājumos. Vizītes noslēgumā plānots apmeklēt uzņēmumu “PET Baltija”, kas specializējas izlietoto PET pudeļu otrreizējā pārstrādē, ražojot augstvērtīgas PET pārslas.

 VVD ģenerāldirektores E.Baklānes-Ansbergas nākamā reģionālā vizīte paredzēta 25.jūnijā Liepājā.

© Valsts vides dienests 2009 - Informācija pēdējo reizi atjaunota 10.04.2020