Jaunumi

Aicinām piedalīties Valsts vides dienesta (VVD) preses konferencē par notekūdeņu apsaimniekošanas efektivitāti un būtiskākajiem konstatētajiem pārkāpumiem notekūdeņu apsaimniekošanas jomā Latvijā 2021. gadā.

Preses konference notiks trešdien, 2021. gada 18. augustā, plkst.11.00 Rūpniecības ielā 23, Rīgā.

Īstenojot notekūdeņu apsaimniekošanas un notekūdeņu kvalitātes uzraudzību, VVD jau trešo reizi veicis uz riska analīzi balstītu notekūdeņu attīrīšanas iekārtu darbības efektivitātes ārpus kārtas kontroli – valsts testēšanu augsta pārkāpumu riska notekūdeņu attīrīšanas iekārtās un notekūdeņu attīrīšanas iekārtās, kas novada notekūdeņus virszemes ūdens objektos, kuriem noteiktas papildus aizsardzības prasības saistībā ar ūdens ķīmisko un ekoloģisko kvalitāti.

Preses konferencē par valsts testēšanas rezultātiem un VVD konstatētajiem būtiskākajiem pārkāpumiem notekūdeņu apsaimniekošanā Latvijā 2021. gadā informēs VVD ģenerāldirektore Elita Baklāne-Ansberga, Kompetenču centra par notekūdeņu atbilstošu apsaimniekošanu vadītāja, Latgales reģionālās vides pārvaldes (RVP) direktora vietniece Inga Plociņa un Lielrīgas RVP direktore Daina Kalēja.

Lai piedalītos preses konferencē, lūdzam mediju pārstāvjus pieteikt savu dalību līdz 17. augusta plkst.17.00, pieteikumu sūtot uz e-pastu mediji@vvd.gov.lv .

Pieteikumā lūdzam norādīt žurnālista vārdu, uzvārdu, medija nosaukumu, kuru pārstāv konkrētais žurnālists un e-pasta adresi.

Vēršam uzmanību, ka preses konferencē klātienē varēs piedalīties personas, kuras ir vakcinētas pret Covid-19, to pārslimojušas vai pirms pasākuma veikušas Covid-19 testu, un tā rezultāts ir negatīvs, uzrādot atbilstošu digitālo sertifikātu ar QR kodu.