radiācijas drošība seminārs
Notiks ikgadējais seminārs operatoriem par radiācijas drošības aktualitātēm

Valsts vides dienesta Radiācijas drošības centrs (VVD RDC) šī gada 2. novembrī plkst. 12.00-16.45 jau piekto gadu rīkos bezmaksas informatīvo semināru par aktualitātēm radiācijas drošībā. VVD RDC aicina piedalīties uzņēmumus, kas veic darbības ar jonizējošā starojuma avotiem.

Semināra pirmajā daļā aicinām piedalīties visu jomu pārstāvjus, jo tajā būs iespējams uzzināt par aktualitātēm tiesību aktos, atbildīgo personu pienākumiem radiācijas drošībā, darba vietas monitoringu un elektronisko dozimetru lietošanu.

Semināra otrā daļa paredzēta medicīnas un zobārstniecības jomas speciālistiem, jo RDC un pieaicinātie vieslektori dalīsies ar pieredzi pacientu aizsardzības pasākumos. Ārstniecības personām pēc paštesta aizpildīšanas tiks piešķirti 6 TIP (LĀB Sertifikācijas padomes apstiprinājums Nr.TIP2023/6553).

Seminārs norisināsies tiešsaistē, dalība seminārā ir bez maksas. Pēc semināra būs pieejams videoieraksts VVD youtube kanālā.

Pieteikšanās semināram līdz 2023. gada 30. oktobrim: https://ej.uz/RDCseminars2023  

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar VVD RDC Licenču un reģistru daļas eksperti Veroniku Ozoliņu tel. 67084288, e-pasts: veronika.ozolina@vvd.gov.lv