Informācija presei
info

Valsts vides dienests (VVD) preses konferencē informēs par notekūdeņu apsaimniekošanas efektivitāti un būtiskākajiem konstatētajiem pārkāpumiem notekūdeņu apsaimniekošanas jomā Latvijā 2023. gadā.

Preses konference norisināsies otrdien, 8. augustā, plkst. 9.00 klātienē VVD telpās Rūpniecības ielā 23, Rīgā. Tiks nodrošināta arī iespēja pieslēgties tiešsaistē MS Teams platformā.

Tās laikā VVD ģenerāldirektore Elita Baklāne-Ansberga un reģionālo vides pārvalžu speciālisti sniegs informāciju par:

  • aktuālo informāciju par notekūdeņu attīrīšanas iekārtām, kas ilgstoši nespēj nodrošināt normatīviem atbilstoši attīrīšanu
  • aprēķināto videi nodarītā kaitējuma apmēru pēc Liepājas pilsētas notekūdeņu attīrīšanas iekārtas avārijas
  • regulāru neattīrītu notekūdeņu novadīšanu Daugavā stipra lietus laikā Rīgas pilsētā.

 

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus lūdzam iepriekš pieteikt dalību preses konferencē, rakstot uz e-pastu: mediji@vvd.gov.lv līdz 7. augusta plkst. 17.00.

Medijiem pieteikumā lūdzam norādīt žurnālista vārdu, uzvārdu, medija nosaukumu, kuru pārstāv konkrētais žurnālists un e-pasta adresi, uz kuru vēlas saņemt saiti uz tiešsaistes konferenci. Konferences laikā būs iespēja savus interesējošos jautājumus uzdot čatā.

Pēc preses konferences iespējams vienoties par klātienes intervijām arī reģionos un saņemt papildus komentārus ar VVD reģionālo vides pārvalžu direktoriem.